LIQUIDO DUO FORTE

... a vši nemají šanci!

 • kvalitní přípravek při výskytu vší a hnid
 • jednoduchá aplikace s rychlým účinkem od 5 min
 • bezpečný a šetrný k citlivé dětské pokožce
KOUPIT V E-SHOPU
Ema

LIQUIDO DUO FORTE představuje dvojitý zásah proti vším, v podobě šamponu a séra na vlasy. Působí na veš třemi mechanickými účinky (2 x dušení, 1 x liQuidace). Doporučujeme sérum vždy aplikovat dle doporučeného použití před aplikací šamponu. LIQUIDO DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky. Šampon obsahuje jako účinnou složku speciální olej dimethicon a směs přírodních silic. Tyto unikátní látky vytváří nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší. LIQUIDO DUO FORTE nabízí ve svém balení hřebínek a čepici pro zábal. Přípravek je velmi dobře snášen i citlivou vlasovou pokožkou, je tedy vhodný pro alergiky. V ideálním případě můžete LIQUIDO DUO FORTE používat také při zvýšeném výskytu vší ve Vašem okolí.

LIQUIDO DUO FORTE sérum na vlasy

Návod k použití séra:
 1. Do mokrých vlasů vetřete dostatečné množství LIQUIDO DUO FORTE séra tak, aby všechny vlasy byly sérem dokonale ošetřeny.
 2. Sérum nechte ve vlasech asi 5 minut působit. Délku působení je možné prodloužit (až na 30 minut) nejlépe formou zábalu s čepicí (zvyšujete tak účinnost).
 3. Sérum pak z vlasů omyjte vodou a běžným šamponem.
 4. Poté pokračujte v aplikaci šamponu LIQUIDO DUO FORTE dle návodu.
LIQUIDO DUO FORTEE - šampon na vlasy

Šampon LIQUIDO DUO FORTE je účinný zdravotnický prostředek, který vytváří ve vlasech nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší. Šampon obsahuje jako hlavní účinnou složku speciální olej dimethicon farmaceutické kvality, který ucpává dýchací trakt vši, což vede k jejímu udušení. Šampon dále obsahuje speciální směs repelentně účinných přírodních silic (olejů), které mohou snižovat pěnivost. Opakovaná aplikace šamponu LIQUIDO DUO FORTE dle doporučeného použití zajišťuje spolehlivou účinnost proti vši, hnidám a nymfám. Opakovaná aplikace šamponu je doporučena i v období zvýšeného výskytu vší.

Návod k použití šamponu:
 1. Po předcházející aplikaci séra a po jeho omytí z vlasů běžným šamponem aplikujte ihned do mokrých vlasů asi 10–15 ml LIQUIDO DUO FORTE šamponu a rovnoměrně v celé vlasové části hlavy vtírejte do napěnění.
 2. Napěněný šampon ponechte ve vlasech min. 5 - 10 minut působit, a potom ho omyjte vodou.
 3. Osušte vlasy osuškou, ponechte je nejlépe samovolně oschnout (zvyšujete tak účinnost) nebo je případně osušte fénem.
 4. Pomocí přiloženého hřebínku vyčešte vši, hnidy a larvy.
 5. Aplikaci obou přípravků a celý tento postup opakujte nejlépe 3krát v intervalu 5 - 7 dní.

NEBOJUJTE, ZLIKVIDUJTE JE! Nabízíme maminkám kvalitní produkt s rychlým nástupem účinku a snadným použitím.

DVOJITÝ ZÁSAH PROTI VŠÍM! LIQUIDO DUO FORTE působí na veš třemi mechanickými účinky (2 x dušení, 1 x liQuidace).

VHODNÝ PRO DĚTI I ALERGIKY LIQUIDO DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou dětskou pokožkou.


Podívejte se na klip Liquido RADICAL v TV Nedejte o prázdninách vším šanci! Nedejte o prázdninách vším šanci
Liquido má nové složení Liquido RADICAL