LIQUIDO RADICAL - LIQUIDO

Zdravotnický prostředek LiQuido Radical šampon na vši obsahuje speciální směs silic a olejů, které vytvářejí nepříznivé podmínky pro existenci, růst a množení vší. Přípravek je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti a alergiky.

Proč zvolit LIQUIDO RADICAL?

  • Maximální komfort – snadná a rychlá aplikace.
  • Bezpečný a šetrný k citlivé dětské pokožce – nedráždí ji, není parfemován.
  • Je vhodný i pro malé děti a alergiky.

S aplikací zdravotnického prostředku LiQuido Radical šampon na vši  je třeba začít ihned po nalezení vší, hnid, larev nebo při podezření na kontakt se zavšivenou osobou. Je potřeba zkontrolovat všechny členy domácnosti, protože vši se šíří při blízkém kontaktu hostitelů. Pečlivé, opakované ošetření a karanténní opatření zajišťují rychlé odstranění zavšivení.

Návod k použití:

  1. Do mokrých vlasů, včetně vlasů na temeni hlavy a v okolí uší, vetřete dostatečné množství přípravku LiQuido Radical šampon na vši tak, aby všechny vlasy byly přípravkem dokonale ošetřeny a vytvořila se jemná pěna.
  2. Vlasy s aplikovaným přípravkem řádně překryjte igelitovou čepicí, která je součástí balení.
  3. Nechte přípravek LiQuido Radical šampon na vši působit ve vlasech minimálně 15 minut.
  4. Přípravek pak z vlasů omyjte vodou a běžným šamponem.
  5. Vlasy osušte fénem a nad umyvadlem nebo nad vanou důkladně vyčesejte zasažené vši, hnidy a larvy hřebenem všiváčkem, který je součástí balení.
  6. Aplikaci doporučujeme zopakovat po 2–3 dnech, nejpozději však do 7. dne. Preventivní denní kontrolu vlasů provádějte po dobu 3 týdnů.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití. V průběhu používání přípravku LiQuido Radical šampon na vši nejezte a nekuřte. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepoužívejte při přecitlivělosti na některé obsažené látky. Neaplikovat na poraněnou kůži. Přípravek spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření. Mohou používat těhotné

 

NEBOJUJTE, ZLIKVIDUJTE JE! Nabízíme maminkám kvalitní produkt s rychlým nástupem účinku a snadným použitím.

MAXIMÁLNÍ ÚČINEK PROTI VŠÍM! LiQuido RADICAL – maximálně účinný přípravek proti vším a hnidám.

VHODNÝ PRO DĚTI I ALERGIKY LiQuido RADICAL je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je  šetrný a dobře snášený i citlivou dětskou pokožkou.


Top