O přípravku LIQUIDO DUO FORTE

ÚČINKUJE JIŽ OD 5 MINUT

Stačilo jen pár dnů ve školce a Vaše dítě přineslo domů vši? K přenosu vší dochází právě při těsném kontaktu s napadenou osobou, nejčastěji mezi příslušníky rodiny, mezi sourozenci, spolužáky ve škole nebo při letních a zimních rekreačních pobytech dětí. Je proto důležité, aby došlo k ošetření všech napadených dětí současně. Jen tak docílíte, aby se zavšivení neopakovalo.

Veš dětská je bezkřídlý hmyz, který žije pouze ve vlasech lidí, nejčastěji dětí ve věku 6 - 15 let. Přítomnost vší ve vlasech se projevuje nadměrným svěděním hlavy. Někdy bývá nápadnějším příznakem lechtání, způsobené prolézáním vší mezi vlasy, nejčastěji po večerním ulehnutí do postele. Napadené děti bývají neklidné, nevyspalé, ve škole nepozorné.

Jak vyzrát na dětské vši?

S odvšivením je třeba začít ihned, jakmile ve vlasech naleznete byť jen jedinou živou pohybující se veš nebo její vajíčka - hnidy. Je nutné si dát s kontrolou záležet, jen tak můžete zamezit množení vší. Je třeba preventivně zkontrolovat všechny členy domácnosti, protože vši se šíří při blízkém kontaktu hostitelů. Ošetřením všech napadených osob se snižuje šance opakovaného výskytu vší.

S LIQUIDO DUO FORTE přestanete bojovat proti vším a hnidám, zlikvidujete je! Nabízíme maminkám kvalitní produkt s rychlým nástupem účinku a jednoduchým použitím. LIQUIDO DUO FORTE představuje dvojitý zásah proti vším, v podobě šamponu a séra na vlasy zdarma. LIQUIDO DUO FORTE působí na veš třemi mechanickými účinky (2 x dušení, 1 x liQuidace). Doporučujeme LIQUIDO DUO FORTE sérum vždy aplikovat dle doporučeného použití před aplikací LIQUIDO DUO FORTE šamponu. LIQUIDO DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky. Šampon obsahuje jako účinnou složku speciální olej dimethicon a směs přírodních silic. Tyto unikátní látky vytváří nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší.

LIQUIDO DUO FORTE nabízí ve svém balení také hřebínek a čepici pro zábal. Přípravek je velmi dobře snášen i citlivou vlasovou pokožkou, je tedy vhodný pro alergiky.

V ideálním případě můžete LIQUIDO DUO FORTE používat také při zvýšeném výskytu vší ve Vašem okolí.